Pedikúra

Pedikúra je kozmetická starostlivosť o vaše nohy a chodidlá. V pedikúre odstraňujeme odumreté bunky a stvrdnutú kožu, ošetrujeme nechty, prevádzame masáž nôh ukľudňujúcim olejom alebo krémom so zvláčňujúcim účinkom, aby sa vaše nohy cítili ako v bavlnke. Pedikúru by mal navštíviť každý, komu záleží na zdraví nôh, či je to muž alebo žena.

 

Profesionálna pedikúra / Spišská Nová Ves

Pedikúra nohy v podstate lieči a zabraňuje rôznym kožným problémom, ako sú mozole, zarastajúce nechty a s tým spojené infekcie. Pedikúra napomáha aj lepšiemu držaniu tela tým, že chodíte lepšie a netrápi vás tvrdá koža, či mozole alebo kurie oká. Dobrá pedikérka vie odstrániť chirurgickým spôsobom aj kurie oko.. Stačí nás navštíviť v našom kozmetickom salóne Venuša v Spišskej Novej Vsi na Strojníckej 1.

Pedikúra obvykle trvá 30 – 90 minút, v závislosti od druhu ošetrenia a ďalších služieb (masáž, peeling, lakovanie, parafín…).

Ako sa môžem objednať na pedikúru?

Ak máte záujem o pedikúru, stačí sa telefonicky 0903 619 745 objednať a dohodnúť si termín, ktorý Vám bude vyhovovať. Náš kozmetický salón nájdete na Strojníckej ulici 1 (sidlisko západ 1) Spišská Nová Ves. Ak si chcete pozrieť mapku prosím kliknite do KONTAKTOV.

Kompletná pedikúra – Strojnícka ulica 1, Spišská Nová Ves

Pedikúra

Ľubomíra Tilová

Spišská Nová Ves – sídlisko západ 1 – Strojnícka ulica 1

Objednať sa